*Poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - Žďár nad Sázavou / Specialisté v oblasti sociální práce

FirmaKolpingovo dílo České republiky z.s.
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzdaod 26 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Výběrové řízení na pozici PORADKCE/-KYNĚ nebo TERAPEUT/-KA do zařízení Poradna pro nelátkové závislosti v Kraji Vysočina, Žďár n.Sázavou;

Požadujeme:

- vzdělání pro poradenského či terapeutického pracovníka,
- dobré komunikační schopnosti
- orientace v problematice adiktologie
- schopnost týmové i samostatné práce
- ochota se vzdělávat a rozvíjet

Náplň práce:

- posktování poradenství a terapie lidem, kteří se potýkají se závislostmi
- podílení se na fungování služby

Nabízíme:

- práci na 0,75 úvazku
- nástup 6-7/2024
- odpovídající finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- příjemné prostředí, přátelský kolektiv
- poradna dalšího vzdělávání, supervize
- smlusluplnou práci, prostor pro seberealizaci
První kontakt e-mailem [email protected]
Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na [email protected]
Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria a budou vybráni, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:nám. Republiky 286/22, Žďár nad Sázavou, 59101, Česko
mzda, plat (hrubý):od 26 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 06. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Týden dodatkové dovolené, příjemné pracovní prostředí, interní benefity, další

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Kolpingovo dílo České republiky z.s., IČ: 43379729
datum zveřejnění nabídky práce:20. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)